5559 FUSION TOP
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5559 |
| Color | GREY AND BROWN |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2385kg |
| Block | 5559 |
| Color | GREY AND BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 155cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2120kg |